چاپ رول

یکی دیگر از خدمات چاپ شاهرنگ، چاپ رول می‌باشد. خدمات چاپ رول در چاپخانه شاهرنگ با فناوری ماشین‌های افست انجام می‌شود، شرکت شاهرنگ کیفیت و سرعت بالا در این خدمت را به مانند دیگر خدمات خود تضمین می‌کند. مشتریان می‌توانند کارهای خود را با هر تعداد و تیراژی به شاهرنگ بسپارند و در اسرع وقت آن را از ما تحویل بگیرند. از فراورده‎ چاپ رول، می‌توان به چاپ لیبل رول که در انواع صنایع غذایی و دارویی، صنعتی، تکنولوژی و… برای بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شود اشاره کرد.

خدمات چاپ رول و مشتریان شاهرنگ

مفهوم چاپ رول

رول‌ کاغذهای به هم پیوسته‌ای می‌باشند که از مزایای آن می‌توان به سرعت بالای چاپ آن اشاره کرد در فناوری رول دستگاه عمليات تا کردن را همزمان با فرآيند چاپ انجام می‌دهد. بنابراین مرتب سازی کاغذ رول بسیار راحت‌تر از دیگر فرایندها، مانند شیت می‌باشد. به طور کلی در فناوری چاپ رول، کاغذ در قالب رول‌های پیوسته به دستگاه چاپ وارد می‌شود.

مزایا استفاده از چاپ رول

از مزایای آن می‌توان به سرعت بالای چاپ آن اشاره کرد به طوری که دستگاه چاپ در یک ساعت می‌تواند ۶۰۰۰۰ نسخه خروجی داشته باشد، که باعث می‌شود محصول نهایی چاپ با تعداد و کیفیت بالا در دسترس باشد، در صورتی که به عنوان مثال در چاپ شیت نهایتاً سرعت چاپ حداکثر ۱۰۰۰۰ نسخه در ساعت است. بنابراین سرعت صحافی در چاپ رول بالا می‌باشد

در چاپ رول بر خلاف چاپ شیت، سرعت چاپ بسیار زیاد است به طوری که دستگاه چاپ رول در یک ساعت می‌تواند ۶۰۰۰۰ نسخه از فرم خروجی داشته باشد. در چاپ شیت سرعت چاپ حداکثر ۱۰۰۰۰ نسخه در ساعت است.

سفارش چاپ رول

خدمات چاپ رول در چاپخانه شاهرنگ با فناوری ماشین‎های افست انجام می‌شود. شرکت شاهرنگ کیفیت و سرعت بالا در این خدمت را به مانند دیگر خدمات خود تضمین می‌کند. مشتریان می‌توانند کارهای خود را با هر تعداد و تیراژی به شاهرنگ بسپارند و در اسرع وقت آن را از ما تحویل بگیرند. از فراورده‎ چاپ رول، میتوان به چاپ لیبل رول که در انواع صنایع غذایی و دارویی، صنعتی، تکنولوژی و… برای بسته‌‎بندی محصولات استفاده می‌شود اشاره کرد. کاغذ رول استفاده شده در چاپخانه ما از با کیفیت‎‌ترین نوع کاغذهای موجود در دنیا می‌باشد. شاهرنگ به طور تخصصی با بسیاری از شرکت‎‌های معروف در این زمینه همکاری داشته است. شرکت‌هایی مانند لبنیات میهن، لبنیات چوپان، پاکسان، اویلا، ایستک، صنایع غذایی نادری، مینو، شرکت‎‌های LG و Samsung و بسیاری دیگر از برندهای معروف.

این مجموعه برای انجام سفارشات چاپ، از بروزترین تجهیزات و دستگاه‌های چاپی در دنیا استفاده می‌کند. در حال حاضر دو شعبه از این چاپخانه مشغول به فعالیت هستند. شعبه تهران این مجموعه در حال حاضر واقع در تهران، خیابان خیام، بالاتر از میدان محمدیه، کوچه مهدویان احدی، پلاک ۸۲ می‌باشد و شعبه شهر قدس در شهر قدس، ۴۵متری کلهر، خیابان گلستان، پلاک ۱۲. همچنین درصورتی که سوال درباره ثبت سفارش چاپ رول را دارید، می‌توانید با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۵۶۰۹ از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ تماس برقرار نمایید.