چاپ پی وی سی PVC

چاپ پی وی سی PVC همواره یکی از اصولی و تخصصی‌ترین انواع چاپ محسوب می‌شود.  در این نوع چاپ متناسب با کاربری موردنظر افراد نوع کارت نیز متفاوت است. به همین جهت است که قبل از اقدام به سفارش چاپ PVC داشتن اطلاعات کافی درباره این انواع کارت نتیجه‌ی مناسب‌تری را در پی خواهد داشت.چاپ پی وی سی در موضوعات متنوعی مورد نیاز است. از انواع کارت، جلد دفتر، جعبه پی‌وی‌سی و … به کمک چاپ پی وی سی قابل ارائه هستندچاپ شاهرنگ چاپ PVC را با بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب انجام می‌دهد.

 

علاقه‌مندان به ثبت سفارش و یا سوال درباره خدمات این مجموعه می‌توانند از طریق صفحه تماس با ما با مجموعه شاهرنگ در ارتباط باشند.

مرحله‌ی پایانی چاپ PVC، لمینیت می‌باشد. علت این امر جلوگیری از صدمات ناشی از نورآفتاب و یا خراشیدگی چاپ بر روی PVC است. که می‌توان از سلفون و یا UV استفاده کرد در که در واقع نقش لایه‌ی حفاظتی کارت را برعهده دارد.

غالبا با افرادی مواجه می‌شویم که به علت پاک شدن طرح روی PVC از کیفیت چاپ ناراضی هستند. موضوعاتی از این قبیل ناشی از یک چاپ غیراصولی هستند. عملیات چاپ و پس از چاپ اگر اصولی و متناسب با کاربری مورد نظر انجام شود، در برابر هرگونه پاک شدگی و صدماتی از این قبیل مقاومت خوبی نشان خواهد داد.

خدمات چاپ PVC

پی‎وی‎‎سی مخفف پلی وینیل کلرید میباشد. این ماده پلاستیکی یکی از پرکاربردترین ترکیبات در جهان میباشد. خدمات چاپ PVC یا پی‎وی‎سی از به صرفه‎‌ترین انواع چاپ میباشد. این ترکیب طی پلیمرایز شدن ترکیبات شیمیایی به وجود می‎آید. این ترکیبات بسیار متنوع هستند و می‌توانند با رنگهای مختلف، انعطاف‌پذیری و سختی تولید شود. صنایع مختلف از جمله مواد غذایی، جلد دفاتر، لوازم التحریر، انواع جعبه، برچسب، الکترونیک و چاپ انواع برچسب‌ها و … استفاده می‌شود. پلی‌وینیل‌کلراید ماده‌ای بادوام است که در برابر خوردگی حساس نیست. محصولات آن شکل اصلی خود را حتی با قرار گرفتن مداوم در معرض عناصر محیطی مانند نور مستقیم خورشید، هوا و باران و… حفظ می‌کنند. برچسب‌های PVC به طور کلی ضد آب هستند و دارای یک سطح سفت است که به راحتی پاره نمی‌شود.

کاربردهای چاپ پلی‎ وینیل کلرید یا پی ‎وی‎ سی

مواد پلی وینیل کلراید نیز مطابق با چاپ است. این تطبیق پذیری مواد PVC تولید کنندگان را قادر می‌سازد تا طیف گسترده‌ای از قالب‌های طراحی را ایجاد کنند. از آنجا که PVC ماده‌ای قوی، انعطاف پذیر و مقاوم در برابر مقاومت است. در ساخت بسیاری از محصولات بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. غالباً برای چاپ پی‎وی‎سی از تکنولوژی افست استفاده می‌شود. در چاپخانه شاهرنگ با استقاده از با کیفیت‎ترین متریال بهترین نوع چاپ بر روی PVC را به مشتریان ارائه می‌نماییم. برچسب ‎ PVC همانطور که پیش‎تر نیز ذکر شد از جمله به صرفه‌‎ترین برچسب‌ها میباشد. قیمت ارزان و عمر و دوام طولانی سبب شده که مشتریان زیادی از خدمات چاپ ‎ PVC ما استقبال کنند. برچسب‌ها و جعبه‌ها یکی دیگر از فراورده‎های این فرایند می‌باشند. با توجه به دوام و استقامت خوب پلی وینیل کلرید و همچنین جنس خوب و محکم (در عین انعطاف) آن، برای ساخت این نوع محصولات از این ماده استفاده می‌کنند.