چاپ متالایز (Metallized printing)

 

خدمات چاپ متالایز یا Metallized printing از جمله خدمات اصلی چاپخانه شاهرنگ میباشد. چاپخانه شاهرنگ با بکارگیری دستگاه‎های متنوع و جدید و همچنین طراح‎های خلاقانه از چاپ افست روی متالایز استفاده میکند. در شاهرنگ از فناوری متالایز در بسته‎ بندی های لوکس و شیک استفاده میکنیم. رنگ آنها معمولا نقره‌ای و طلایی رنگ میباشد که زنگ نقره‎ای رایج‎ میباشد. معمولا در ساخت لیبل پشت چسبدار یا هولوگرام از رنگ نقره‎ای استفاده میکنیم. در چاپ انواع جعبه‌ لوکس، جعبه فانتزی، فویل‌ طلاکوب، در مصارف مختلفی مانند صنایع دارویی و صنایع غذایی نیز پرکاربرد است.

چرا استقاده از خدمات چاپ متالایز شرکت شاهرنگ؟

به دلیل نوسازی دستگاه‎ها و استفاده از مواد اولیه با کیفیت، فرآورده چاپیِ ما بسیار خاص و با وضوح بالا میباشد. رضایتمندی مشتریان ما گواه بر این ادعا میباشد. جعبه‎ها و بسته‎بندی‎هایی که با فناوری متالایز (Metallized printing) ساخته میشوند اععم از جعبه لوکس، جعه فانتزی که برای موبایل‎ها، اجناس گران قیمت و… استفاده میشوند، ظاهر شیک و زیبایی دارند.

از متالایز چسبدار در ساخت لیبل پشت چسبدار یا هولوگرام استفاده میکنیم. تمامی محصولاتی که با فناوری متالایز تولید میشود حس گران‎قیمتی و شیک بودن را به خریدار القا میکنند.