خدمات شرکت شاهرنگ

 

 

شرکت طلایه گستران شاهرنگ مفتخر است که خدمات چاپی را با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز خود ارائه دهد. چاپخانه شاهرنگ با بهره‎گیری از جدیدترین دستگاه‎های روز دنیا و همچنین داشتن تجربه کامل انواع خدمات چاپی را ارائه میدهد. دستگاه‎های چاپی ما طی چند سال اخیر با جدیدترین تکنولوژی شرکت‎های مطرح اروپایی به‎روز و نوسازی شده است.

تیم مجرب و متعهد چاپخانه ما تحت مدیریت، مدیر محترم مجموعه شاهرنگ کیفیت و سرعت تحویل سفارش را برای شما بزرگواران تضمین میکند.

چاپخانه ما خدمات بسیاری را به مشتریان محترم ارائه مینماید. ازجمله این خدمات: چاپ افست بر روی طلق، افست بر روی متالایز و همچنین کاغذ و لیبل پشت چسبدار، چاپ هشت رنگ همراه با طلاکوب، نقره کوب، سلفون، UV (یو وی) و دایکات همزمان با بالاترین وضوح و کیفیت، افست رول و فلکسو، چاپ انواع جعبه‎های لوکس و فانتزی و… را نام ببریم. اینها تنها گوشه‎ای از خدمات شرکت ما به مشتریان و هموطنان گرامی میباشد.

 

انواع خدمات چاپ مانند افست و... .چاپخانه شاهرنگ

شرکت شاهرنگ با استفاده از بهترین ماشین آلات چاپ روز دنیا. انواع خدمات چاپی را با سرعت و کیفیت بالا به هموطنان عزیز ارائه مینماید.

شرکت ما چاپ افست را با به‎روزترین دستگاه‎ها و در کوتاه‎ترین زمان ممکن بر روی انواع متریال مانند طلق و متالایز برای مشتریان عزیز انجام میدهد.

طرح‎ها و خدمات شرکت ما همره با ضمانت میباشد. میتوانیم به جرئت بگوییم که در طی حدود نیم قرن تجربه چاپخانه شاهرنگ کمتر کسی از خدمات ما ناراضی بوده است. بنابراین هموطنان عزیز به راحتی میتوانند هرگونه کار چاپی خود را بدون هیچ شک و تردیدی به ما بسپارند. اعتبار سالیانه شرکت ما رضایت‎مندی مشتریان عزیزمان و هدف ما جلب رضایتمندی هرچه بیشتر ایشان میباشد.