‌تصویر درباره شاهرنگ

معرفی

طلایه گستران شاهرنگ که درسال ۱۳۵۱ تاسیس گردید، با بیش از چهار دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره چاپخانه‌های برتر این صنعت شناخته می‌شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام‌مند، در توسعه و تعالی زیرساخت‌های صنعت چاپ ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و نیروی انسانی خود را در راستای تحقق اهدافی چون ارتقای فناوری و تسریع در روند چاپ و خدمات پس از چاپ آن گام‌ها ارزشمندی بردارد.

درباره مجموعه

مجموعه شاهرنگ در حال حاضر با اشتغال بیش از ۳۰ نفر به صورت مستقیم به عنوان یک شرکت چاپ در حوضه‌ی صنعت چاپ و بسته‌بندی در یک تراز پیشرو مشغول فعالیت می‌باشد. روند حرکتی آن برمبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا شده که کلیه فرآیندها با هم‌افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک یکسان و هماهنگ پیگیری می‌شوند.

خدمات شاهرنگ

چاپ شاهرنگ با بهره‌گیری از ماشین‌آلات روز و تمام اتوماتیک از بهترین برندهای خدماتی نظیر چاپ متالایز، چاپ رول، چاپ افست (بر روی طلق، رول، فلکسو و بر روی متالایز)، چاپ پی‌وی‌سی و… را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

مشتریان

برخی از مشتریان مجموعه شاھرنگ عبارتند از: شرکت صنایع غذایی چوپان، شرکت صنایع غذایی میھن، شرکت پاکسان، شرکت ھواپیمایی ایران ایر، سامسونگ، ال‌جی، شرکت صنایع غذایی نادری، فروشگاه زنجیره‌ای اتکا، شرکت مواد شوینده و بھداشتی صحت، شرکت صنایع غذایی ویتانا، اپراتورھای تلفن ھمراه ایرانسل، همراه اول و…

دارای تندیس رضایت مشتری در سال ۹۸ و گواهینامه‌های ISO 10004:2012 و ISO 9001:2008

‌نمونه کار چاپ متالایز شاهرنگ