طلایه گستران شاهرنگ که درسال ۱۳۵۱ تاسیس گردید، با بیش از چهار دهه فعالیت مستمر و پویا، هم اکنون در زمره چاپخانه‌های برتر این صنعت شناخته می‌شود.ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام‌مند، در توسعه و تعالی زیرساخت‌های صنعت چاپ ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و نیروی انسانی خود را در راستای تحقق اهدافی چون ارتقای فناوری و تسریع در روند چاپ و خدمات پس از چاپ آن گام‌ها ارزشمندی بردارد.

مجموعه شاهرنگ در حال حاضر با اشتغال بیش از ۳۰ نفر به صورت مستقیم به عنوان یک شرکت چاپ در حوضه‌ی صنعت چاپ و بسته‌بندی در یک تراز پیشرو مشغول فعالیت می‌باشد.

روند حرکتی آن برمبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنانهاده شده که کلیه فرآیندها با هم‌افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک یکسان و هماهنگ پیگیری می‌شوند.

این شرکت با بهره گیری از بهترین ماشین آلات و فناوری‌های روز دنیا و با انجام چاپ افست بر روی متالایز و کاغذ‌های پشت چسبدار، طلق‌های شفاف و راگا، انواع ,PVC ,PE ,PP PNC به همراه پوشال گیری و خدمات پس از چاپ سلفون، طلاکوب و UV انجام می‌پذیرد. شاهرنگ با بهره گیری از ماشین آلات روز و تمام اتوماتیک از بهترین برندهای آلمانی (نیلپر و هایدلبرگ) توانسته است چاپ هشت رنگ همراه با طلاکوب، نقره کوب، سلفون، UV و دایکات همزمان را با کیفیت و با سرعت تحویل بالا برای شما عزیزان به ارمغان بیاورد.

برخی از مشتریان مجموعه شاھرنگ عبارتند از: شرکت صنایع غذایی چوپان، شرکت صنایع غذایی میھن، شرکت پاکسان، شرکت ھواپیمایی ایران ایر، سامسونگ، ال‌جی، شرکت صنایع غذایی نادری، فروشگاه زنجیره‌ای اتکا، شرکت مواد شوینده و بھداشتی صحت، شرکت صنایع غذایی ویتانا، اپراتورھای تلفن ھمراه ایرانسل و ھمراه اول.