کارت ویزیت

کارت ویزیت

تا حالا در مورد کارت ویزیت اندیشیده‎اید؟ آیا تا به حال فکر کرده‎اید که کارتها ویزیت چه مزایایی برای کسب و کار شما دارند؟ اگر شما یک کارآفرین هستید و تا به حال درمورد مزایای کارت ویزیت در کسب و کار فکری نکرده‎ید، سخت در اشتباهید. کارت ویزیت یک کارت کوچک به جنسهای مختلف مانند کارت ویزیت طلقی یا PVC و یا جنس کاغذی یا مقوایی میباشد. همین کارت به ظاهر کوچک تاثیر شگفت‎انگیزی در موفقیت کسب و کار شما دارد. اغلب کارآفرین‎های قدیمی هنوز هم کارت ویزیت را از موثرترین روشهای تبلیغات کسب و کار خود میدانند.

مزایای کارت ویزیت چیست؟

مزایای کارت ویزیت برای موفقیت یک شغل غیر قابل انکار میباشد. کارت ویزیت یک بازاریابی کاملا شخصی و ارزان به حساب می‎آید. این کارت خلاصه‏‎ای کوچک و در دسترس از تمام آن کارهایی است که شما در شغل مربوط به خود انجام میدهید. کارتها انسجام کار شما را بالا میبرند و باعث میشود مشتری خیلی راحت‎تر بتواند از خدمات شما استفاده کند. با داشتن این کارت، کلاس و پرستیژ کسب و کار خود را بالا میبرید و میتوان گفت که به گونه‎ای خاص به نظر خواهید رسید.

هنگامی که با افراد ملاقات دارید با دادن کارت ویزیت خود، به معرفی کلی و تبلیغات کسب و کار خود میپردازید. و با این کار علاوه بر گسترش ارتباط شغلی خود، فرصتها را نیز از دست نمیدهید.

قابل حمل بودن کارتها سبب میشود که افراد همیشه نام برند و خدمات شما را همراه خود داشته باشند.

چه مشخصاتی را میتوان در کارت ویزیت قرار داد؟

انواع مشخصاتی که قرار گرفتن آنها در کارتها مفید است :

  • نام برند
  • خدماتی که ارائه میدهید
  • آدرس دقیق کاری
  • شماره / شماره‎های تماس
  • نام صاحب برند
  • شبکه‎های اجتماعی
  • وبسایت

جنس کارت ویزیت از چیست و بهترین کارتها از چه موادی ساخته میشوند؟

به طور معمول کارت ویزیت کاغذی یا پلاستکی پر مصرف‎تر میباشد. یکی از پر استفاده‌ترین انواع کارت ویزیت، کارت ویزیت طلقی می‌باشد. از مزایای کارت ویزیت طلقی میتوان گفت که: این کارتها عمر بیشتری نسبت به کارتهای معمولی دارد و باعث صرفه‎جویی در هزینه‎ها میشود. از طرفی به دلیل دوام طولانی‌تر، مدت بیشتری در دسترس مشتری میماند. همین موضوع باعث میشود مشتری دفعات بیشتری به نام برند شما برخورد کند.

کارت ویزیت عموما نوعی معرف شرکت و یا شخص می‌باشد. به همین جهت چاپ پی وی سی همواره انتخاب افراد و یا کمپانی‌هایی است که به ظاهر و کیفیت بیش‌تر اهمیت می‌دهند.